У ході сутичок у Святошинському суді в автозаки поліція кинула трьох журналістів. Каже — помилково (Відео)

Під час штурму Святоштнського суду. Фото - Твіттер Oksana Kovalenko‏

Під час штурму Святошинського суду. Фото — Твіттер Oksana Kovalenko‏

Двох із трьох затриманих журналістів уже відпустили. Поліція заявила про помилкове затримання журналістів, а також про двох постраждалих правоохоронців.

Про те, що журналістів, які показували посвідчення поліція незаконно затримала, повідомив у Facebook журналіст Сергій Томіленко.

Читайте також: Поліція взяла штурмом залу суду, де забарикадувались прихильники Коханівського (Відео)

Далі з’явилась інформація, що із відділків, куди доправили журналістів, двох представників преси — Кирила Малишева та Сергія Лефтера — уже відпустили.

Читайте також: Поліція пояснила, чому штурмувала Святошинський суд — затримано три десятки людей (Відео)

У поліції заявили, що затримання журналістів — це прикра помилка і вони готові до того, що незаконно затримані журналісти можуть писати заяви для розслідування інцидентів.

Читайте також: «Мені дісталось найменше», — Коханівського після штурму силовиками барикад у суді швидка забрала у лікарню (Відео)

Начальник столичної поліції Андрій Крищенко повідомив журналістам, що в ході ранкових заворушень у Святошинському районному суді Києва під час розблокування приміщення постраждало двоє правоохоронців.

«Є відомості про двох постраждалих правоохоронців – одному каменем влучили в голову, інший теж постраждав. Не важкі поранення, їх відвезуть до лікарняного закладу», — сказав Крищенко.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook