У «глави ДНР» тривога за своє життя переросла в паніку (Фото)

Захарченко на вулиці під гітаруТак званий «глава ДНР» після вбивства «Мотороли» окупованим Донецьком пересувається тільки в кортежі із кількох броньованих машин, а для своєї охорони створює спеціальний підрозділ бойовиків — «Бастіон».

Про те, що Олександр Захарченко перестав їздити за кермом сам, як це було ще влітку і знову повернувся до системи броньованих автівок з численними охоронцями, повідомив український лікар з Єнакієвого Олександр Чернов.

На своїй сторінці у Фейсбук він описав ситуацію, як 3 листопада Захарченко зупинявся на одній із вулиць окупованого Донецька. Для цього бойовики перекривали вулицю, а перехожих ближче, як на 50 метрів не пускали.

ф1

Під кінець же минулого тижня — 11 листопада -  так зване «офіційне» Інтернет-видання сепаратистів «ДАН» написало, що створений новий спецпідрозділ «МВС ДНР» — спеціальнийй полк поліції «Бастіон». Завдання полку — забезпеченням безпеки ватажків бойовиків.

Передбачається, що спецполк буде виконувати завдання особливої складності. Крім безпеки Захарченка, » міністрів» та інших представників окупаційної влади, бойовики «Бастіона» будуть охороняти особливо важливі об’єкти та супроводжувати цінні вантажі.

Зазначається, що «Бастіон» буде базуватися в окупованому Донецьку, але бойовики з цього підрозділу діятимуть на всій окупованій території Донеччини.

Із таких заходів, вжитих Захарченком, очевидно, що вбивство «Мотороли» в окупованому Донецьку 16 жовтня неабияк налякало «главу ДНР».

Олександр Чернов побачив у цьому добрий знак: «Радує, адже смерть любить лякливих».

 

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook