У ФСБ РФ заявили про затримання «українського розвідника». Міноборони України заперечує, що затриманий має стосунок до розвідки (Відео)

скріншот

скріншот

ФСБ Росії заявило, що в Самарі затримало «українського розвідника», який начебто шпигував на користь України за завданням Міноборони України. В українському відомстві заявили, що такого розвідника нікуди не посилали.

Про затримання начабто українського шпигуна написало російське інформагентство з посиланням на джерело в правоохоронних органах Росії.

Джерело розповідало, що затриманий громадянин України 1990 року народження нібито входить в агентуру підрозділу «Спецрезерв» Головного управління розвідки Міноборони України.

«Він приїхав в Самарську область 19 березня 2017 року і 6 годин займався збором відомостей по залізничному вокзалу Самари, де і був затриманий», — сказав співрозмовник російського інформагентства.

Затриманого ФСБ РФ хоче депортувати на окуповані «ДНР» території, завило джерело.

Далі в мережі з’явилось відео допиту, на якому чоловік заявляє, що він начебто виконував розвідку на території, окупованій ДНР», а також в Росії за завданням Міноборони України.

Речик Міноборони України Олександр Мотузяник офіційно спростував від імені українського відомства, що затриманий до української розвідки не має ніякого стосунку.

«Жодного стосунку до українських розвідувальних органів будь-яка особа, яка там затримується, не має. Головне управління військової розвідки заперечує цю інформацію», — сказав Мотузяник.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook