У ЄС пішли на поступки Україні: преференції продовжили до кінця 2015 року

Україна-ЄСТимчасове застосування угоди про асоціацію ЄС і України відкладено до 31 грудня 2015 року. Про це  повідомив єврокомісар з торгівлі Карел де Гюхт за підсумками міністерських консультацій у форматі Росія-Україна-ЄС з імплементації угоди про асоціацію, передає УНН.

«Ми досягли угоди між міністром Клімкіним, міністром Улюкаєвим і мною. Ми відтермінуємо тимчасове застосування угоди про асоціацію до 31 грудня наступного року», — сказав він.

Росія не буде вводити мита для України протягом того терміну, на який відкладена імплементація угоди про асоціацію України та ЄС. Про це повідомив журналістам глава Мінекономрозвитку РФ Олексій Улюкаєв.

«До тієї дати, про яку ми домовилися, до кінця 2015 року, Російська Федерація в цих рамках до цієї дати бере на себе зобов’язання не застосовувати захисні заходи», — сказав Улюкаєв, відповідаючи на питання про те, чи буде фактично Росія переводити Україну на режим найбільшого сприяння.

Нагадаємо, глава МЗС України Павло Клімкін за підсумками тристоронніх переговорів з Росією і Євросоюзом повідомив, що ЄС готовий продовжити односторонні торгові преференції для України.

«PavloKlimkin: ми дуже вдячні ЄС за унікальну пропозицію щодо одностороннього доступу до європейського ринку», — повідомляється у мікроблозі МЗС України у Твіттері.

12 вересня П.Клімкін здійснив робочу поїздку до Брюсселя, де взяв участь у тристоронній міністерській зустрічі Україна-ЄС-Росія щодо імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook