У двох містах на Тернопільщині впровадили цікаві туристичні проєкти

фото: Заліщицька міська рада

фото: Заліщицька міська рада

Зокрема, у Борщівській міській раді розпочинають реалізацію малого економічного проєкту «Будівництво кемпінгу в селі Королівка».

Недавно у стінах міської ради відбулась зустріч із представниками програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) Юлією Огаренко та Богданом Синьком.

Гості цікаво розповіли про досвід впровадження подібних проектів як в Україні, так і за кордоном.

Зав’язалась цікава дискусія.

Участь в обговоренні також взяли президент громадської організації Львівського спелеоклубу «Циклоп» Наталія Юдіна та приватний підприємець Іван Яворський, які підтримали ініціативу Борщівської міської ради щодо облаштування кемпінгу в селі Королівка.

Такий кемпінг дуже потрібний саме у цьому місці, де знаходиться знаменита печера «Оптимістична».  Щороку її відвідує чимало туристів, тому питання є дуже актуальним.

Представники робочої групи здійснили виїзд в село Королівку та обстежили територію майбутнього кемпінгу, спільно розробили візуалізацію проєкту.

А у Заліщиках для підприємців презентували навчальну програму «Як створити зелену садибу і навчитися заробляти на гостинності?».

Лекцію проводив Сергій Толстіхін, керівник відокремленого підрозділу громадської організації «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» та засновник проекту «Green Ways — зеленими шляхами світу на велосипеді».

Присутні обговорювали ринок зеленого туризму, цільову аудиторію, зовнішні та внутрішні ресурси нашого краю.

Вчилися, як правильно створювати зелені садиби, приваблювати туристів і як заробляти на цьому.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook