У Донецьку назріває пенсійний бунт: Захарченко хоче заборонити поїздки на підконтрольну Україні територію за пенсіями

8В окупованому Донецьку пенсіонери масово обурюються діями ватажка бойовиків так званої «ДНР» Олександра Захарченка, який вирішив заборонити їм отримувати українські пенсії, а «порушників» штрафувати, повідомляє «Діалог».

Згідно з указом «вождя» уже з початку травня тих, хто отримує гроші в «ДНР» і в той же час їздить за пенсією в Україну, за «законами» псевдореспублікі будуть штрафувати. Більш того, за порушення так званого указу ще й сепаратистські злиденні виплати скасують на півроку.

В окупованому місті жартують крізь сльози: «Ватажок бойовиків обіцяє підвищити «республіканські» виплати. Виникає резонне питання: звідки він ці гроші візьме в і так злиденній «республіці»? Відповідь цілком очікувана —  у тих же оштрафованих пенсіонерів. Однією рукою відбираємо, а другою — віддаємо. Всі повинні бути, по ідеї, задоволені! А взагалі незрозуміло, як терористи збираються вичисляти «пенсійних туристів». Невже проводитимуть соцопитування або поворожать на кавовій гущі?»

Через кілька днів після появи цієї новини, адміністрація «ватажка Донецької Народної Республіки» спростувала «указ» про заборону отримання українських пенсій. В «адміністрації» назвали новину фальшивкою, покликаною «дестабілізувати» ситуацію.

Донеччани подейкують, що Захарченко злякався масових виступів і без того збіднілого народу, якому за донецьких цін виживати і так складно. Роботи немає, молодь втікає за найменшої можливості.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook