У Донецькій і Луганській областях визнали неефективними центри зайнятості

ASS3717-825x400Люди, які шукають роботу, і роботодавці на Донеччині й Луганщині зіштовхуються з проблемами. Одна з головних – невелика ефективність місцевих центрів зайнятості, повідомили експерти ГО «Український інститут майбутнього» та ГО «Фундація.101»

— На жаль, під час глибинних інтерв’ю ми виявили, що на сьогоднішній день більшість осіб, які так чи інакше стикаються з роботою Центру зайнятості, оцінюють його функцію як суто номінальну. Це і представники бізнесу, і самі безробітні або люди, які нещодавно були працевлаштовані, – зазначила Галина Янченко.

Експерти представили також рекомендації, які допоможуть покращити ситуацію з працевлаштуванням на Донбасі. «Потрібно створити централізовану базу вакансій. Це буде ресурс, який буде обслуговуватися центрами зайнятості і об’єднувати вакансії існуючих мереж – work.ua, robota.ua, job.ua тощо», – пояснив Ярослав Пилипчук.

Серед інших рекомендацій – розробка маркетингової програми просування курсів перепідготовки при центрах зайнятості, надання мікро-кредитів для підприємців-початківців, створення моніторингової системи наявних сервісів з пошуку роботи тощо.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook