У Днях кар’єри ЄС у ТНЕУ майже 1300 молодих людей були учасниками ярмарку вакансій (Фото)

У Тернопільському національному економічному університеті відбувся День кар’єри ЄС. Цьогоріч учасниками ярмарку вакансій, панельної дискусії, тренінгів стали близько 1300 молодих людей, а свою діяльність презентували представники 60 фірм та організацій.

1

Такий захід у навчальному закладі вже став традиційним — цей рік — третій, відколи в університеті почали проводили День кар’єри ЄС. ТНЕУ цього дня об’єднав у своїх стінах активну студентську молодь, школярів Тернополя та працедавців.

2

Розпочали з урочистого відкриття, де присутніх щиро вітали, зокрема проректор з наукової роботи ТНЕУ Зеновій-Михайло Задорожний, радник питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні Вікторія Давидова, заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

3

Спілкуючись з працедавцями, молодь мала нагоду отримати вичерпну інформацію про діяльність організації, вакансії, можливості стажування і працевлаштування, а також брати участь у розіграшах та вікторинах.

4

Для найменших учасників Дня кар’єри ЄС – школярів – організували пізнавальні квест і вікторину на тематику Європейського Союзу. Юні гості отримали подарунки та інформаційні матеріали про ЄС.

5

6

7

8

9

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook