У «ДНР» визнали, що не здатні себе забезпечувати і цей тягар покладають на Росію

Александр Ходаковский дает интервью Рейтер в ДонецкеЗахоплені проросійськими бойовиками території Донецької області не в змозі самі себе забезпечити, і навантаження на економіку РФ з часом буде тільки зростати.

«Глава міністерства держбезпеки «ДНР» в 2014 році, а пізніше «секретар радбезу «ДНР» Олександр Ходаковський в інтерв’ю Reuters розповів про залежність окупованих територій України від Росії.

 

Читайте також: В атажки бойовиків зробили несподіване зізнання

Ходаковський вважає, що Росії доведеться більше витрачати на підтримку економік Донецька і Луганська, оскільки низька збирання податків і відсутність серйозних ринків збуту продукції не дозволяють регіонам наповнювати «місцеві бюджети».

«Ресурси і можливості Росії не безмежні. В умовах падіння економічних можливостей територій допомога буде дедалі більш суттєва. Відповідно навантаження на російську економіку буде зростати», — сказав він. «Висновок, який напрошується, він невтішний і більш-менш об’єктивний — ми не в змозі самі зараз забезпечити своє існування. Перспективи покращення я не бачу. Я не бачу для цієї території іншого шляху, крім як приєднання до Росії «, — стверджує колишній чиновник «ДНР».

Автори матеріалу зазначають, що в бюджеті РФ є закрита частина. За оцінкою Мінфіну РФ, в 2016 році частка секретних витрат федерального бюджету перевищить 22% до обсягу витрат і становитиме майже 3,7 трильйона рублів, повідомляє УНІАН.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook