У «ДНР» розповіли, як і хто купував зброю, з якою затримали Рубана (Відео)

Тімофєєв стверрджує, що зброю, яку віз Рубан, "ДНР" продала "Кедру"

Тімофєєв стверджує, що зброю, яку віз Рубан, «ДНР» продала «Кедру»

Партія зброї, з якою на лінії розмежування на Донбасі 8 березня СБУ затримала очільника «Офіцерського корпусу» Володимира Рубана, була куплена в самопроголошеній «ДНР». Про це заявив так званий «віце-прем’єр ДНР» Олександр Тімофєєв, відомий за позивним «Ташкент».

У коментарі сепаратистському ЗМІ «Ташкент» заявив, що партію зброї в бойовиків закуповував працівник СБУ з позивним «Кедр».

Тімофєєв зізнався, що знає «Кедра», який вперше на окупованій «ДНР» території з’явився в 2015 році разом із Рубаном при переговорах про обмін полоненими.

Читайте також: Голова СБУ Василь Грицак на брифінгу: Рубан планував терористичні акти в центрі Києва, де мало бути море крові (Відео)

Тімофеєв також заявив, що «Кедр» потім сам приїздив у терористичну «ДНР», а партія зброї, з якою затримали Рубана, — вже друга. Першу також купував у бойовиків «Кедр».

Читайте також: СБУ оприлюднила докази, як у Горлівці бойовики вантажать арсенал зброї в автомобіль Володимира Рубана (Відео)

Очільник окупантів стверджує, що «Кедру» бойовики продали другу партію «незасвіченої» зброї після того, як побачили, що після продажу першої партії відбулись диверсії в тилу українських військ.

Читайте також: СБУ показала, як Володимир Рубан домовляється із бойовиками про перевезення зброї (Відео)

При цьому «Ташкент» заявляє, що працівник СБУ з позивним «Кедр» начебто не раз сам приїздив на окуповані «ДНР» території і намагався вербувати агентів.

Як за таких обставин, якщо бойовики знали, що «Кедр» є працівником СБУ, окупанти вільно пускали «Кедра» до себе і потім випускали на підконтрольну Україні територію та ще й продавали йому зброю, — незрозуміло.

Читайте також: Справа Володимира Рубана: з’явився ще один фігурант справи, який заявляє, що про справу і не знав нічого (Відео)

Зазначимо, що під час засідання суду з обрання запобіжного заходу Володимир Рубан заявив, що бус, в якому він віз зброю 8 березня, належить «Кедру». Сам Рубан тим бусом начебто мав вивезти з окупованої «ДНР» території меблі, а про зброю нічого не знав.

За підозрою СБУ, Тимофєєв разом із «главою ДНР» Олександром Захарченком та Володимиром Рубаном планували і за допомогою затриманої 8 березня на КПВВ Донбасу партії зброї вели підготовку до скоєння кривавих терористичних актів у Києві.

Читайте також: ЗМІ ідентифікували працівника українських спецслужб, про якого в суді сказав Рубан (Фото)

Додамо також, що українські ЗМІ ідентифікували «Кедра» як Павла Балова — бойового офіцера із 8-го полку спецпризначення.

Наразі у цій справі і далі більше запитань, як відповідей.

Обережно — на відео у коментарі Тімофєєва сепаратистська логіка і пропаганда.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook