У «ДНР» — грандіозна поразка у Європі: суд заборонив «консульство ДНР»

Тут окупанти Донбасу в чеській Остраві відкривали так зване "консульство ДНР"

Тут окупанти Донбасу в чеській Остраві відкривали так зване «консульство ДНР»

Так зване «консульство ДНР», відкриттям якого в Чехії окупанти Донбасу вихвалялись як першим у ЄС, — під забороною. Відповідне рішення прийняв Верховний суд міста Оломоуц, повідомляє  Ceske Noviny.

Як ідеться в повідомленні, суд відхилив апеляцію представника сепаратистів Нелі Лискової на попереднє рішення чеського суду про заборону так званого «консульства ДНР», відкрито в Остраві.

За рішенням суду, діяльність організації сепаратистів «ДНР» є незаконною і збігається з діяльністю інших державних органів.

Лискова після оголошення рішення сказала, що розглядає варіант звернення до Верховного суду Чехії. Вона заявила, що збирається продовжувати свою діяльність і не виключила створення іншої подібної організації.

Читайте також: Скандал із «консульством ДНР» в Остраві: «дипмісію» не визнають ні Україна, ні Чехія (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», окупанти Донбасу на початку 2016 року заявили про відкриття в чеській Остраві першого так званого «консульства ДНР».

Читайте також: Журналісти знайшли ще одне «консульство» терористичної «ДНР» у Чехії (Відео)

Це «консульство» не мало нічого спільного з офіційною дипломатією.

Читайте також: В «ЛНР» мріють про «консульство» в Австрії

Згодом бойовиким за таким же принципом ініціатив проросійських огромадських організацій заявляло про сторення «диппредставництв» невизнаної в світі ніким «ДНР» і в інших країнах Європи.

Читайте також: Офіційного дозволу на відкриття «посольства» не давали — Афіни відхрещуються від самопроголошеної «ДНР» (Відео)

У червні 2017 року чеський суд заборонив не тільки діяльність так званого «консульства ДНР», а й громадської організації, що створила таку «дипмісію» в Остраві.

Ці організації мають бути ліквідовані, вирішив суд Чехії.

Сепаратисти подали апеляцію, яку зараз остаточно програли

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook