У «ДНР» будуть страчувати людей за радянським законом

У «ДНР» так званий «суд» вперше прийняв рішення про страту.

Про це провідомляє Інтерфакс з посиланням на Людмилу Стратейчук, яка вважає себе «суддею Верховного суду «ДНР», в.о. голови Військового трибуналу «ДНР»

«На сьогоднішній день один вирок такий вже був винесений. Є справи, які знаходяться на розгляді, і вони також передбачають таку міру покарання. Це справи про вбивства і шпигунстві», — сказала вона у п’ятницю.

Читайте також: «Ви покарані на 3 години» — як бойовики створюють черги авто на своїх блок-постах на Донбасі

Вона також повідомила, що військовий трибунал «ДНР» розглянув дві кримінальні справи проти військовослужбовців «ДНР», і ще більше 40 знаходяться в стадії розгляду.

«На сьогоднішній день військовим трибуналом було розглянуто дві кримінальні справи, обидва підсудних — військовослужбовці Донецької народної республіки. Ще 46 справ знаходяться на розгляді», — сказала вона.

Нагадаємо, напередодні у «ДНР» заявили, що українських військових також судитимуть. Можливо, і до страти. Бойовики пояснюють це тим, що їхній «карний кодекс» — це карний кодекс УССР 1961 року, а там була така стаття, як «страта».

Читайте також: Бойовики шоковані тим, що зробили з «символом Новоросії» в терористичній «ДНР» (Фото)

Українського військового, азовця Євгена Чуднєцова у «ДНР» засудили на 32 роки. Втім, як сказав у коментарі «Громадському радіо» радник голови СБУ Юрій Тандіт, цей військовий у списках української сторони на обмін.

Також там заявили, що не збираються відпускати з полону тих українців, по яким у «ДНР» заведені «карні справи».

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook