У Дніпрі викладачі та батьки протестували проти ліквідації дитячого культурно-спортивного закладу (Відео)

фото: Суспільне

фото: Суспільне

Сьогодні на протест виийшли викладачі та батьки вихованців культурно-спортивного комплексу «Шинник».

«Не знищуйте культурний розвиток дітей!» — такі гасла тримали протестувальники поблизу міської ради.

Про те, що «Шинник» збираються ліквідувати, а працівників — звільняти, за словами хореографа Євгена Шуліменка, дізналися з проєкту рішення на сайті міськради, інформує Суспільне.

Представники міськради їм повідомили, що заклад не ліквідовуватимуть, а передадуть на баланс іншого комунального підприємства. Якого – не сказали. І проєкт рішення так і залишається без змін. Тому прийшли вже під міськраду з плакатами «SOS! Збережіть «Шинник».

Викладачі показують документ – проєкт рішення міськради, де написано: ліквідувати юридичну особу «Шинник», працівників попередити про вивільнення.

Олена Шуліменко пропрацювала у Шиннику 27 років, викладає сучасну хореографію. Каже, у її колективі сотня дітей. Загалом у закладі — понад 500 вихованців. Вони там танцюють, малюють, вчать англійську, дошкільнята на розвиваючі заняття, підготовку до школи.

То для чого закривати заклад?

До протестувальників вийшов начальник управління культури департаменту гуманітарної політики міськради Євген Хорошилов.

«Колективи, діти, керівники всі будуть працювати у «Шиннику». Є завдання оптимізувати витрати, витрати на утримання будівлі, це величезні витрати, шляхом передачі на баланс іншого комунального підприємства», – заявив посадовець.

Якому комунальному підприємству передаватимуть — ще не знають, говорить Євген Хорошилов. Це мають вирішити на найближчій сесії міськради.

У понеділок, 20 січня, представники міськради зустрінуться з батьками вихованців та викладачами «Шинника», аби ще раз обговорити ситуацію.

Подробиці — у репортажі журналістів UA: ДНІПРО:

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook