У Дніпрі водіїв перевіряли поліцейські та рятувальники: тут пройшла акція «Увага! Спецсигнал!» (Відео)

фото: opentv.media

фото: opentv.media

Сьогодні у Дніпрі відбулась акція «Увага! Спецсигнал!». Про це телеканал Відкритий дізнався з повідомлення Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Випадки, коли спецтранспорту не поступаються дорогою, стаються все частіше, через що рятувальним службам складно виконувати свою роботу.

Саме тому патрульна поліція міста Дніпра разом із рятувальними підрозділами Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області влаштували акцію з перевірки водіїв на дотримання вимог дорожнього руху.

«Попри попереджальні заходи, транспортна дисципліна водіїв залишається на низькому рівні. В першу чергу це стосується надання передбачених правилами дорожнього руху переваг у русі транспортних засобів з включеними спеціальними світловими та звуковими сигнальними пристроями (спецсигналами), зокрема автомобілям швидкої медичної допомоги, підрозділам поліції, пожежним та іншим аварійно-рятувальним автомобілям ДСНС тощо», — зазначили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій.

Перевірка показала, що зараз вже менше водіїв порушують правила надання переваги спецтранспорту, який їде із ввімкненими «маячками» та сиреною.

Проте, чимало автомобілістів ігнорують пункт 3.2 Правил дорожнього руху України, яким передбачено надавати дорогу і безперешкодний проїзд  такому транспорту.

Подробиці — у сюжеті Головного Управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області:

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook