У Держдумі РФ заявили, що зняли обмеження для мешканців Донбасу

ф1Біженці з Донбасу можуть перебувати на території Росії не тільки 90 діб, як інші іноземці, а й довше.

Про це повідомив сайт депутата Держдуми Росії Затуліна. Офіційного повідомлення про зняття таких обмежень на сайті МВС Росії нема, пише «Українська правда«.

У Росії скасували обмеження на час перебування для жителів контрольованих бойовиками територій України, стверджує Костянтин Затулін. Про це голові комітету Держдуми РФ у справах СНД повідомили в Головному управлінні з питань міграції російського МВС у відповідь на його звернення, повідомляє сайт Затуліна.

«Всім міграційним органам на місцях розіслано додаткову вказівку не поширювати на громадян України, які прибули з території ЛНР/ДНР, правило міграційного обліку 90/180. Таким чином, для них зберігається можливість продовжувати міграційний облік», – повідомляє депутат із посиланням на керівництво відомства.

Усіх, кому відмовлять у продовженні міграційного обліку, Затулін просить звертатися до нього.

На сайті МВС Росії офіційного повідомлення про таке спрощення немає.

Як відомо, з 1 серпня 2015 року громадяни України можуть перебувати в РФ не більше трьох місяців сумарно впродовж кожного півріччя (якщо лиш у них немає посвідки на проживання чи дозволу на роботу).

18 лютого 2017 року Росія визнала «паспортами» документи так званих «ДНР» і «ЛНР», видані на захоплених проросійськими бойовиками та російськими військовими частинах сходу України.

Але на території Росії для осіб, які отримали такі «паспорти», діяли ті ж міграційні правила, що й для решти громадян України: вони мали кожні 90 днів виїжджати.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook