«У день Водохреща вся вода є корисною», — директор КП «Тернопільводоканал» (Фото)

V_190115_03-300x212На Водохреща з кранів тернополян традиційно тече свята вода. Про це нагадав сайт міської ради сьогодні, 19 січня.

У день Богоявлення Господнього у Тернополі священнослужителі традиційних християнських церков здійснили чин освячення води на водопровідних насосних станціях комунального підприємства «Тернопільводоканал».

Читайте також. Тернопілля: на Водохреща організували чергування рятувальників і медиків

- Освячена вода на Водохреща має чудотворну силу. Вважається, що вся вода стає святою, благодатною і цілющою. Освячення води на водопровідних насосних станціях Тернополя дає змогу кожному тернополянину у своїх домівках отримати свячену воду. Нехай цілюща йорданська вода змиє зневіру і хвороби, хай додасть сили і натхнення до щоденних добрих справ. Нехай у цей день очистяться наші душі і тіла, нехай благодать Божа зійде на кожну людину, мир і щастя прийдуть в кожну тернопільську оселю, — каже Сергій Надал.

За словами директора КП «Тернопільводоканал» Володимира Кузьми, своїми якостями освячена вода не поступатиметься воді, яку освятили у церкві.

Читайте також. Тернополян сьогодні, 19 січня, вітають із початком Року Кози

- Багато науковців говорять про те, що в день Водохреща, з початком Богослужінь уся вода: чи вона знаходиться в централізованій системі, чи вона — у відкритому джерелі, чи в посудині в нас у квартирі, відчуває цю енергетику, набуває особливих позитивних властивостей і є корисною для людей, — каже він.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook