У день їх професійного свята Президент України нагадав прокурорам, що суспільство має до них претензії

Під час привітання прокурорів. Фото - з сайту Президента України

Під час привітання прокурорів. Фото — з сайту Президента України

Президент України вимагає від прокуратури підвищення ефективності роботи у боротьбі з корупцією, розслідуванні резонансних кримінальних проваджень і злочинів проти активістів Майдану.

Про це Глава держави сказав під час зустрічі з представниками прокуратури з нагоди Дня працівника прокуратури, повідомляє прес-служба Глави держави.

Петро Порошенко привітав присутніх зі святом, але, водночас, наголосив, що він та громадськість невдоволені діями прокуратури.

«Суспільство сьогодні має серйозні претензії до Генеральної прокуратури, до місцевих прокуратур і до повільного реформування вашої структури», — наголосив Глава держави. За його словами, основними недоліками є: затягування розслідування резонансних кримінальних справ, уникнення покарання високопосадовцями, неповернення вкрадених державних коштів, перебування на посадах прокурорів, які заплямували себе корупційними діями.

Порошенко також вимагає якнайшвидшого завершення розслідування подій на Майдані і закликає до вдосконалення інформаційної роботи ГПУ.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook