У Чорнобилі вирішили збудувати масштабну електростанцію

17679491_303

Дві китайські компанії повідомили, що планують побудувати у Чорнобилі сонячну електростанцію. Будівельні роботи мають початися у 2017 році.

Два китайських підприємства планують спорудити у 30-кілометровій зоні відчуження біля Чорнобильської АЕС сонячну електростанцію, повідомляє DW.

Роботи мають початися наступного року, повідомила фірма GCL System Integration Technology, котра спільно з китайським концерном China National Complete Engineering, реалізовуватиме цей проект. Фахівці-техніки обох китайських компаній вже неодноразово перевіряли заплановане місце спорудження об’єкта.

Читайте також: У Чорнобилі проводять унікальну в історії людста інженерну операцію (Відео)

«Ми намагатимемося санувати забруднену місцевість за допомогою «зеленої» і відновлюваної енергетики, що призведе до значних соціальних та економічних результатів», — заявив очільник компанії GCL System Integration Technology Шу Хуа. Будівництво сонячної електростанції в Україні, потужністю 1 гігаватт, за його словами, є частиною плану з міжнародної експансії китайської компанії.

За даними українського міністера екології та природних ресурсів Остапа Семерака, китайська сторона готова інвестувати у проект понад один мільярд доларів США.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook