У чому зізналася переможниця нацвідбору на Євробачення глядачам, — подробиці

фото: Vgorode.ua

фото: Vgorode.ua

Співачка MARUV, яка здобула перемогу в національному відборі на Євробачення −2019, заявила, що на неї чинять тиск та намагаються змусити відмовитися представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі.

MARUV заявила що готова відмовитися від виступів у Росії та готова взяти на себе всі витрати для участі в міжнародному конкурсі. Про це вона написала у своєму Фейсбуці.

Вона також повідомила про умови договору її як представниці України на конкурсі та НСТУ як організатора відбору.

Читайте також: Нацвідбір на Євробачення: переможець є, та представника від України на конкурсі поки немає (Відео)

За словами співачки, серед пунктів договору є такі умови:

1. їй заборонена будь-яка імпровізація на сцені без затвердження НСТУ. (Неузгоджений шпагат, наприклад, призведе до штрафу в 2 мільйони гривень)

2. Негайна передача авторських прав на пісню, що належать світовому лейблу Warner Music (про ці права було відомо до початку конкурсу)

3. Чітко виконувати будь-які вимоги і вказівки НСТУ.

4. Заборона на спілкування з журналістами без узгодження з НСТУ.

У разі порушення одного з пунктів їй начебто загрожує штраф 2 мільйони гривень і компенсація збитків ще на невизначену суму.

Вона додала, що з боку НСТУ не передбачено фінансової підтримки, допомоги в організації поїздки та міжнародної промо підтримки.

«Я здобула чесну перемогу в Національному відборі на «Євробачення-2019», отримавши максимальну підтримку від телеглядачів і високий бал від членів журі. Але тепер нашу з вами перемогу хочуть відібрати… Я відчуваю тиск! І бачу явні спроби змусити мене відмовитися представляти свою країну на міжнародному конкурсі», — резюмувала виконавиця.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook