У Чернівецькій і Закарпатській областях зафіксовано найгірший результат із ЗНО: що кажуть освітяни? (Відео)

фото із вільних джерел

фото із вільних джерел

За результатами ЗНО Чернівецька область посіла одне з останніх місць. Освітяни констатують, що для Буковини це традиційні результати. 

Відколи запровадили зовнішнє незалежне оцінювання, буковинські школярі завжди були найнижчими за рівнем знань, пише molbuk.ua.

«У нас за результатами ЗНО немає жодного прориву з початку проведення ЗНО – або Чернівецька область остання, або Закарпатська. З різних предметів Чернівецька область цього року на передостанньому місці, остання – Закарпатська. Але це не стосується іноземних мов. Минулого і цього року випускники показали непогані результати на ЗНО з німецької та англійської мов», – констатує завідувачка відділу моніторингу якості знань навчально-методичного центру Любов Якименко.

Загалом у Чернівецькій області ЗНО складало майже дев’ять тисяч учасників. Українська мова є обов’язковим предметом для здачі ЗНО. І саме українська мова – один із предметів, який найгірше написали на ЗНО у Чернівецькій області. З дев’яти тисяч майже 1778 учасників не склали ЗНО з української мови (тобто не набрали 100 балів), це 20 відсотків. Гірше тільки у Рівненській та Закарпатській областях.

Також у нас один із найнижчих відсоток тих, хто склав ЗНО з української мови на високі бали, – 180-200, таких менше ніж пів тисячі. Переважна більшість учасників склали на 140-160 балів. А ось найкраще українську мову знають у Львівській області та Києві – тут найвищі результати.

Ще один з найгірших предметів за результатами ЗНО – історія України. З майже семи тисяч учасників її не склали 1924 особи. Гірші результати у Закарпатській області, де ЗНО з історії України не написало 30 відсотків учасників.

Чому Буковина серед найгірших за результатами ЗНО?

Про це журналісти UA: БУКОВИНА у програмі «Тема дня» говорили з Любов’ю Якименко, завідувачкою відділу моніторингу якості знань навчально-методичного центру якості освіти Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА.

Дивіться відео:

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook