У бойовиків на окупованому Донбасі істерика: перед фейковими «виборами» роблять відчайдушні кроки (Фото)

ф23Так звані «вибори», які під командуванням Кремля окупаційна влада самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» запланувала на 11 листопада, — провальні і незаконні.

Розуміючи це, російські окупанти, щоб забезпечити масовість явки для російських телеканалів, вдались до відчайдушних кроків: розуміючи, що добровільно на так звані дільниці голосувати ніхто не прийде, бойовики вдались до залякувань і підкупів.

Про це масово повідомляють у мережі мешканці окупованих «ДНР» і «ЛНР» територій, викладаючи повідомлення окупаційної влади, у яких та заманює відвертим підкупом: обіцяє, що на так званих «дільницях»  можна буде купити дешевші продукти харчування чи отримати інші «призи».

Читайте також: Маріонетки Кремля пішли на грубе порушення міжнародного права на окупованому Донбасі — почали «вибори» (Фото)

Щодо працівників так званої бюджетної сфери, то тут окупаційна влада не церемониться: медикам і педагогам погрожує за неявку звільненнями, а щоб ніхто й не думав не прийти, бойовики організовують примусове централізоване «голосування», щоб створити видимість масовості для пропагандистів Кремля.

Читайте також: Ветеран АТО Валерій Ананьєв про війну на Донбасі: «Це війна за думки людей» (Відео)

Очевидно, що такі «вибори» в самопроголошених на окупованому Донбасі «ДНР» і «ЛНР» нічого спільного зі справжнім вільним волевиявленням не мають. Російські окупанти під дулами автоматів спонукають мешканців окупованого Донбасу іти на «дільниці», граючи на інстинкті самозбереження людей, тобто на голоді і страху залишитись без найменших засобів до виживання.

Читайте також: Радбез ООН закликав Росію скасувати так звані вибори на окупованому Донбасі (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 5 листопада на окупованому Донбасі стартувало так зване «попереднє голосування» на фейкових виборах, які Москва призначила в самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» на 11 листопада.

Читайте також: Меркель у Києві: «вибори» на окупованому Донбасі суперечать мінському процесу. Повна версія брифінгу (Відео)

Україна та ЄС і США не раз раніше заявляли, що ці «вибори» є грубим порушенням Мінських угод і їх результати цивілізованим світом визнані не будуть.

Читайте також:«Вибори» на окупованому Донбасі не відповідають ні букві, ні духу Мінська — Сайдік

ф22

ф3ф4ф5ф6ф1ф7ф8ф10ф11ф12ф13

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook