У бойовиків грандіозний скандал — Ходаковського не пустили з РФ у самопроголошену «ДНР» для участі в «виборах»

Ходаковський на фоні черв прапора прямоОкупанти Донбасу продовжують гризтись за владу, якої реально не мають, бо всім на окупованому Донбасі керує Кремля.

Яскравим підтвердженням цього є інцидент, що стався з одіозним бойовиком Олександром Ходаковським: ввечері 20 вересня його не випустили з Росії на окуповані «ДНР» території, куди він їхав, щоб подати документи у так звану «ЦВК» для участі у придуманих бойовиками «виборах» так званого «глави ДНР».

Про те, що колишнього «секретаря радбезу ДНР» не пропустили на пунті пропуску, повідомив у мережі сам Олександр Ходаковський, а також російська журналістка Марина Ахмедова, яка була з Ходаковським.

Читайте також: На переговорах у Мінську Україна висунула вимогу Росії (Відео)

За повідомленням Ахмедової у Фейсбук, Ходаковського протримали на двох пунктах пропуску, та потрапити на окуповані «ДНР» території він так і не зміг.

Читайте також: Стрєлков відкрито пішов проти нового «глави ДНР»

Сам Ходаковський у сьогоднішньому ранковому коментарі в мережі підтвердив, що з Росії його не випустили російські прикордонники без пояснення причини. Ходаковський впевнений, що вони діяли за наказом з Кремля. Таким чином, пояснив Олександр Ходаковський, він не братиме участі у так званих «виборах глави ДНР», які бойовики призначили на 11 листопада.

Читайте також: Пушилін буде «кандидатом» на пост так званого «глави ДНР». У мережі висміяли «висунення» (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», Україна і ОБСЄ засудили рішення окупантів Донбасу про проведення так званих «виборів» і підкреслили, що такі «вибори» є прямим порушенням Мінських угод та їх результатів світ не визнає.

ф1ф2ф3

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook