У Бережанах, на площі Ринок усі охочі разом співатимуть Гімн України

Бережани. Площа Ринок

Бережани. Площа Ринок

Автора музики до Державного Гімну України — Михайла Вербицького вшанують сьогодні, 4 березня, на площі Ринок у Бережанах.

Спершу, о 11.30 -11.59 відбудуться молебень і віче. Уже о 12 год. можна буде побачити унікальне видовище - спільне виконання творчими колективами, депутатами міської та районної рад, представниками закладів освіти і культури, політичних партій і громадських організацій, установ, організацій і підприємств міста.

Читайте також. На Тернопіллі проведуть флеш-моб із хорового виконання Гімну України (Відео)

- Запрошуємо усіх охочих! — наголошують організатори. — На згадку про участь в неординарному проекті усі зможуть придбати тематичну філателістичну продукцію.

Адже у рамках заходу, як повідомили ІА «7 Днів-Україна», демонструватимуть експрес-виставку з краєзнавчого музею «Вшанування Михайла Вербицького» та відбудеться спецпогашення пам’ятного клубного конверта (дизайн Олександра Караневича) та марки «Михайло Вербицький. 1815-1870» – спільний проект ЦВПЗ Бережани ЦПЗ №3 Тернопільської дирекції УДППЗ «Укрпошта», Бережанського краєзнавчого музею та Міського клубу «Колекціонер».

Софія Левицька 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook