У банді «Прізрак» воює 9-річна дівчинка: стоїть на блок-постах і стріляє з автомата Мозгового (Фото)

Бойовики з терористичної банди «Прізрак» зарахували у свій штат 9-річну дівчинку і видають їй оклад в 1000 рублів на місяць.

«Богданні 9 років і вона — справжній боєць бригади «Прізрак» імені Олексія Борисовича Мозгового. Вона учениця медсестри, перебуває у штаті, має посвідчення, одержує платню — 1000 рублів на місяць. На ці гроші вона купує зошити, ручки, лінійки і, хоча живе небагато — віддає їх першокласникам з бідуючих сімей», — з гордістю повідомляє бойовик Геннадій Дубовий по кличці «Кореспондент», пише crime-ua.com.

Читайте також: Про що мріють діти у зоні АТО (Відео)

За словами Дубового, дівчинці наказують стояти на посту, робити перев’язки і видають на стрільби особистий автомат вбитого ватажка банди — Олексія Мозгового.

9-річну Богданну фактично зробили символом банди, обклеївши весь Алчевськ плакатами з написом «пам’ятаємо, любимо, сумуємо», на яких вона зображена з Мозговим.

Читайте також: На Донеччині школярів навчили, як обходитися із зброєю

Через це, за словами Дубового, Богданну нібито намагалися викрасти колишні співробітники СБУ. З якою саме метою — Дубовий не уточнює. Але каже, що тепер до Богданни приставлена ​​охорона.

Цей випадок далеко не перший, коли до лав терористичних банд «ДНР» і «ЛНР» приймалися діти. Проте вік «бійця» вражає — дівчинка зараз мала б навчатися у 4 класі.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook