У 2017 році на Тернопільщині агрохолдинг «Мрія» спрямував 12,3 млн грн на соціальні проекти і сплатив 275,16 млн грн податків

1«МРІЯ Агрохолдинг» відзвітував про реалізовані у 2017 році соціальні проекти та сплачені податки. Підприємства агрохолдингу, розташовані в Тернопільській області, загалом сплатили податків на суму 275,16 млн грн, а це на 87,24 млн грн більше ніж у 2016 році. А сума соцінвестицій компанії на Тернопільщині сягнула 12,3 млн грн, що на 1,6 млн грн більше ніж у позаминулому році.

Загалом за попередній рік компанія сплатила до бюджетів усіх рівнів 443,8 млн грн податків, що на 24 відсотки більше ніж у 2016 році. На реалізацію соціальних проектів Благодійний фонд агрохолдингу спрямував за 2017 рік 21,5 млн грн, збільшивши соціальні виплати на 1,2 млн.

Кошти соціального бюджету традиційно виділяли на підтримку інфраструктури, медицини, культури, освіти, спорту, на допомогу бійцям АТО. Серед основних соціальних проектів, які підтримав агрохолдинг «Мрія» в 2017 році на Тернопільщині, — закупівля медичних рюкзаків для бійців Тернопільської артилерійської бригади вартістю 150 тис. грн. Також компанія ініціювала пілотний екологічний проект із роздільного збору сміття у Зборові та Козовій, на реалізацію якого спрямувала понад 300 тис. грн.

mriya_agroholding_podatki

Підтримала «Мрія» і медицину краю, зокрема профінансувала проведення капітального ремонту ФАПу у Великому Говилові Теребовлянського району. Сума благодійної допомоги від компанії становила майже 280 тис. грн. Тепер цей медичний пункт є закладом європейського зразка із новим оснащенням і комфортними умовами для пацієнтів та медперсоналу.

Понад 2 млн грн за 2017 рік агрохолдинг спрямував на реалізацію інфраструктурних проектів на території області. Передусім — це ремонт місцевих доріг у селах, де «Мрія» обробляє землі. В тому числі за ці кошти відновити або ж суттєво покращити дорожнє покриття компанія допомогла в місті Хоросткові Гусятинського району, селі Вільховці Борщівського, Нараєві, Біщі та Рекшині Бережанського, у Заліссі на Чортківщині, Осташівцях на Зборівщині й у Конюхах, Вибудові, Бишках та Потоці Козівського районів. Окрім цього, стараннями «Мрії» в селах Турильчому Борщівського району, Августівці, Глинній та Олесиному Козівського було встановлено вуличне освітлення, що дуже важливо для інфраструктури цих населених пунктів.

Не залишився агрохолдинг осторонь і духовних потреб громад — допомагав ремонтувати церкви та упорядковувати кладовища. А також традиційно попіклувався і про найменших: новий дитячий майданчик, облаштований коштом «Мрії», а це 60 тис. грн, отримали діти Великих Бірок Тернопільського району. Допомога компанії була спрямована й на ремонт дитячих садочків, лікарень і шкіл області. Зокрема, в спортзалі Залісецької ЗОШ, що в Збаразькому районі, коштом агрохолдингу (а це 80 тис. грн) повністю замінили підлогу новим і сучасним гумовим покриттям.

mriya_agroholding_socialni_in

Фінансова підтримка «Мрії» кооперативам на території Тернопільської області в 2017 році становила 1,14 млн грн. Для розвитку кооперативного руху «Мрією» передбачений окремий бюджет. У 2017-му це 1,3 млн грн, що на 430 тис. грн більше бюджету 2016 року. Кошти були спрямовані на підтримку й розширення вже діючих кооперативів, а також на створення 10 нових, зокрема молочні, ягідні, бджолярські, а ще кооператив з обробітку грунту.

— Разом із відновленням «Мрії» та нарощуванням виробництва закономірно зростають і сума податкових відрахувань з боку агрохолдингу, і фінансова підтримка громад та наших пайовиків, — коментує генеральний директор компанії Саймон Чернявський. — Наша довгострокова КСВ-стратегія передбачає не тільки допомогу нашим громадам у розв’язанні найбільш гострих соціальних проблем, а й реалізацію стратегічних проектів, спрямованих на розвиток. Протягом останніх двох років ми активно підтримуємо кооперативний рух у сільській місцевості, вбачаючи в цьому можливість для людей гідно заробляти у своїй країні, розвиватися самим й робити внесок у розвиток своїх сіл.

За три роки, відколи «Мрія» отримала нове керівництво та започаткувала програму соціальної підтримки місцевих громад, налагодилась ефективна співпраця між селянами та компанією. Адже благодійна фінансова допомога з розрахунку 100 грн за кожен гектар землі в обробітку спрямовується винятково на ті потреби, які є пріоритетними для селян. Вони самостійно на зборах села вирішують, на що саме використати кошти від «Мрії», а агрохолдинг, своєю чергою, йде назустріч людям і справно виконує взяті на себе зобов’язання.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook