Тюремники РФ заявляють, що нагодували Сенцова дамашнім бульйоном і куркою

ф1Перевести Олега Сенцова, який голодував 145 днів, на тюремну їжу в російській колонії планують через 20 днів.

Російські тюремники заявили, що в перший день після припинення голодування Олег Сенцов, мовляв, пив бульон і їв домашню курку, яку спеціальто для нього начебто купила і приготувала одна з медиків. Про це розповів російському виданню «Известия» заступник голови Федеральної служби виконання покарань РФ Валерій Максименко.

«Одна жінка-лікар з власної ініціативи поїхала на ринок, купила живу курку, обскубла її і сама особисто зварила з неї прекрасний поживний бульйон. І вона ним практично з ложечки нагодувала ув’язненого. До курки теж дійшла справа, але не всю він її з’їв, звичайно, відразу. У перший раз половину, другу вже доїв ввечері – після різкого припинення голодування відразу багато їсти не можна», — заявив Максименко.

За його твердженням, крім бульйону, в раціоні українського політв’язня тепер й інші продукти.

«Поки він їсть потрохи, в основному каші і кисломолочні продукти. Так буде десь двадцять днів, після чого його переведуть на звичайну тюремну їжу», — заявив Максименко.

Читайте також: «Практично за межею», — Денісова пояснила, що означає припинення голодування Сенцова і висунула Росії вимогу

Раніше у Службі виконанян покарань Росії заявляли, що дял Олега Сенцова дієту для виходу з голодування написали кращі дієтологи Москви.

Сам Олег Сенцов у лимсті через адвоката пояснив, що змушений із 6 жовтня припинити голодування, бо інакше його почнуть годувати насильно.

Читайте також: Сенцов назвав справжню причину, чому припинив голодування (Документ)

Раніше у Службі виконанян покарань Росії заявляли, що для Олега Сенцова дієту для виходу з голодування написали кращі дієтологи Москви.

Сам Олег Сенцов у лимсті через адвоката пояснив, що змушений із 6 жовтня припинити голодування, бо інакше його почнуть годувати насильно.

Україна через свого Уповноваженого ВР з прав людини закликала Росію надати Олегу Сенцову можливість пройти медичне обстеження в незалежних лікарів.

ЄС також закликав РФ забезпечити належний медичний догляд за Олегом Сенцовим і звільнити його.

Наразі Росія до цього не дослухалась.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook