Тисячі подарунків до Великодня «Агропродсервіс» передав потребуючим Тернопілля і українським бійцям на Донбас (Фото)

2 тисячі 600 продуктових наборів від підприємства отримали літні і самотні люди Тернопілля.

ф1

«Агропродсервіс» традиційно допомагає до Великодня продуктовими наборами потребуючим мешканцям Тернопільської області.

Вже стало доброю традицією вітати з різними святами мешканців Тернопілля продуктовими подарунками від компанії «Агропродсервіс».

От і цього року до Великодня майже 2600 продуктових наборів отримали самотні мешканці області та люди похилого віку в тих населених пунктах, де підприємство веде свою господарську діяльність. Набори формували з найбільш необхідного – крупи, великодня паска та домашня ковбаска.

ф2Привезли подарунки і для підопічних Денисівського відділення Козівського територіального центру соціального обслуговування.

ф3

Для цих людей компанія двічі на рік готує продуктові набори та за потребою допомагає в утриманні закладу.

ф4

Крім того цього року священики, які їхали до українських військових на Донбас, повезли їм продукцію одного з підрозділів підприємства,  повідомляє сайт «Агропродсервісу».

ф5

Великодні подарунки від Тернопільського м’ясокомбінату передали також і нашим військовим на передову. Зробили це священики Тернопільсько–Зборівської Архиєпархії УГКЦ. Продукцію від «Тернопільського м’ясокомбінату відвезли владика Теодор Мартинюк, отець Володимир Топоровський, отець Юрій Стасюк та отець Володимир Фірман. В якості волонтерів до поїздки на Схід долучилися і студенти Тернопільської вищої духовної семінарії.

ф6

«Ми хочемо, щоб всі українці, як кажуть в народі, мали хліб і до хліба. Особливо ті, що цього потребують, бо ніколи не знаєш, яку кому приготовлено долю», — говорить генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський. — «Тому наше підприємство обрало шлях соціальної відповідальності за людей та за ті села, де ми обробляємо землю».

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook