Тимошенко погодилась на те, щоб Луценко став прем’єром після виборів

1Голова Верховної Ради Олександр Турчинов, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та екс-секретар РНБО Андрій Парубій не згодні з тим, щоб виборчий список ВО «Батьківщина» на позачергових парламентських виборах очолювала Юлія Тимошенко.  Про це повідомив на прес-конференції в п’ятницю заступник глави ВО «Батьківщина» Андрій Кожем’якін, передає Еспресо.

За його словами, рішення про те, що виборчий список ВО «Батьківщина» на позачергових парламентських виборах очолить Юлія Тимошенко, було прийнято на засіданні політради партії 21 серпня.

Крім того, на політраді було прийнято рішення про те, що угоду про створення коаліції в майбутньому складі Верховної Ради слід підписувати після виборів, а не до них.

«Третє питання, яке проголосувала політрада, — це питання угоди в разі перемоги політичних сил — на посаду прем’єра від нашої партії буде висунуто пана Луценка», — сказав Кожем’якін.

«З рішеннями політради ці люди (Турчинов, Яценюк, Парубій — ред.) не погодилися, тому вони просто встали і пішли. Про те, що вони відкололися (від ВО «Батьківщина» — ред), я ще не чув, бо заяву про вихід з партії «Батьківщина» я не бачив «, — сказав Кожем’якін.

Як відомо, 27 серпня глава МВС Арсен Аваков заявив, що в партії «Батьківщина» стався великий розкол. З партії крім нього йдуть майже всі ключові політики, серед них Турчинов, Яценюк, Парубій.

Нагадаємо, що в той же день стало відомо, що Юрія Луценка одноголосно обрали головою партії президента «Солідарність».

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook