Тимошенко назвала об’єднаного «зеленого» кандидата від олігархів (Відео)

ф3Лідерка Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко задовго до виборів попередила українців про появу об’єднаного «зеленого» кандидата від основних олігархічних кланів в ході президентської кампанії в Україні.

Про це Юлія Тимошенко заявила в телевізійному ефірі під час спілкування з журналісткою Наталією Влащенко. 

«Готується новий кандидат на президентські вибори від об’єднаної олігархії. Вони не готові здавати свої позиції. Це людина, яка зеленого уявленння не має ані про економіку, ані про фінанси, ані про кризу, ані про війну. Їм потрібна маріонетка в руках. Ключові клани країни готують собі маріонетку. І ця маріонетка мусить бути таким собі «болванчиком», який сидітиме на президентській посаді», — сказала лідерка «Батьківщини» під час одного з ефірів на телеканалі ЗІК.

Найбільше під опис Тимошенко підходить кандидатура Володимира Зеленського, який протягом останніх місяців всіляко уникає розмов із журналістами, а спроби дати відповіді на ключові економічні та політичні питання такі, як ставлення до МВФ, ставлення до війни, інтеграції в НАТО не мали успіху, оскільки кандидат не міг чітко сформулювати думку.

Як відомо, українські ЗМІ неодноразово повідомляли про зв’язок Володимира Зеленського з олігархом Ігорем Коломойським. Крім того, Володимира Зеленського називали одним із можливих учасників плану  «Буратіно» розробленого російськими спецслужбами з метою встановлення політичного контролю з боку Росії над Україною.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook