Тимчук заявив, що бойовики проводять ротацію

1424124843-1683Про повномасштабне вторгнення російських військ не йдеться. каже Дмитро Тимчук.

На сьогодні не можна сказати, що Росія готує масштабний наступ на Донбасі.
Про це заявив координатор групи «Інформаційний спротив», народний депутат від «Народного фронту» Дмитро Тимчук, передає УНІАН.

«Ескалація, дійсно, спостерігається, але ми не бачимо наразі, щоб було якесь масове введення російських підрозділів на Донбас, тобто в цілому їхня кількість, як мінімум з минулого року, залишається незмінною. Тобто якщо заводять нові підрозділи, то інші виводять, йде ротація», – зазначив він.

Зі слів координатора групи ІС, техніка, яка заводиться з РФ, йде на доукомплектування підрозділів російсько-окупаційних військ.

Читайте також: Рекордна кількість жертв: в ООН заявляють про погіршення ситуації на Донбасі

«Та техніка і боєприпаси, які надходять постійно з Росії, ми намагаємося відстежувати їхні подальші шляхи переміщення, і йдеться в основному про доукомплектацію підрозділів російських військ зброєю, яка виходить з ладу і з причини саботажу зі сторони бойовиків, з причини халатного відношення, неправильної експлуатації і, звичайно, в результаті бойових дій», – зауважив Тимчук.

«Тобто на даний момент ми не можемо сказати, що росіяни задумують якийсь масштабний наступ тощо», – наголосив він. Раніше Управління з координації гуманітарних питань заявляло, що ситуація на Донбасі має тренд до погіршення, оскільки сторони конфлікту намагаються відвоювати території буферної зони, таким чином наближаючись одна до одної протягом двох останніх тижнів.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook