Тимчук розповів, як агенти «ДНР» виходять на родичів проукраїнських активістів

f4c11e1f940ff22

Керівництво «МГБ ДНР» віддало розпорядження активізувати свою агентуру з метою пошуку знайомих з числа членів сімей українських політиків і силовиків.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова «Інформаційного спротиву», народний депутат Дмитро Тимчук.

За його даними агентура шукає знайомих серед членів сімей українських політиків, народних депутати і місцевих депутатів все рівнів, держслужбовців високих рангів, начальницького складу правоохоронців і спецслужб України будь яких рівнів.

Читайте також: В час активних бойових дій 2014 такого не було — мешканці окупованого Донецька обурюються через відсутність води

Тимчук розповів, що й його батькам вже дзвонили.

«Вчора мої батьки повідомили мені, що їм дзвонила давня знайома, яка постійно проживає в Донецьку, і яка вже дуже ностальгувала за минулим і неодмінно хотіла приїхати з «ДНР» «в гості» — «зустрітися, поспілкуватися». Мої батьки, зрозуміло, на це наполегливе прохання не відреагували, тільки здивувалися через таке завзяття», — написав він.

«Загалом, якщо про вас раптом «згадають» навіть дуже давні знайомі, які проживають в РФ або на окупованих територіях Донбасу, не дивуйтеся. У спробі перетворити паперові успіхи в реальні в боротьбі проти України, ФСБ і «МГБ ЛДНР» йдуть ва-банк», — додав Тимчук.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook