«Тих, хто фальшував справу, я зараз бачу в тому ж міністерстві», — Тарас Чорновіл про справу батька (Відео)

383568989«Проста аварія? 98 гігантських томів справи. Тринадцять років слідство, два з половиною роки суд ішов першої інстанції – і все в глуху, так, ніби нічого не було» – сказав «5 каналу» син В’ячеслава Чорновола, екс-нардеп-регіонал Тарас Чорновіл.

П’ятнадцяті роковини трагедії: 25 березня 1999-го року в автокатастрофі під Борисполем загинув В’ячеслав Чорновіл.

Героя України, лідера Народного руху, який стояв біля витоків української незалежності, сьогодні вшановували і біля його пам’ятника на вулиці Грушевського, і на могилі на Байковому кладовищі, і на місці смерті. Пом’янули скромно – тільки рідня і члени Народного руху. Після довгих років розслідування, два місяці тому Бориспільський міжрайонний райсуд закрив справу про загибель В’ячеслава Чорновола, визнавши ту загадкову ДТП нещасним випадком. Родичі В’ячеслава Максимовича подали апеляцію і наполягають: то було замовне політичне вбивство перед виборами президента України, на яких Чорновіл мав високі шанси перемогти. Щоправда, у те, що винних таки покарають, його соратники і син не вірять.

Тарас Чорновіл: «Чи я вірю, що сьогодні готові по-щирому серйозно розслідувати? Чесно кажучи, не дуже вірю, бо я всіх тих практично, хто фальшували справу, я зараз бачу в тому самому міністерстві, практично на тих самих посадах».

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook