«Ти хто такий?»: в суді над Януковичем дійшло до силового протистояння (Відео)

ф1Сутичка сталась сьогодні перед залою засідань Оболонського райсуду Києва, який слухає справу про держзраду Віктора Януковича.

Стався конфлікт через те, що Віталія Сердюка та інших платних адвокатів Януковича не пропускали до зали суду, оскільки після того, як Сердюк на попередніх засіданнях покидав на знак протесту судове засідання, Віктору Януковичу суд призначив державного захисника. Сьогодні ж ВІталій Сердюк хотів пройти в суд. Поліція йому це не дозволяла. Дійшло до штовханини.

«Ти хто такий?» — запитував Сердюк у правоохоронця.

«Начальник Оболонського відділу поліції», — чув Сердюк у відповідь.

Після штовханини всередину судової зали Сердюка та інших платних адвокатів до зали суду пропустили і суд продовжив засідання.

«Склалася ситуація, коли нібито адвокати підсудного Януковича блокували доступ до зали судового засідання для адвоката, призначеного судом. Тобто вдалися до незаконних дій, до перешкоджання здійснення правосуддя. З приводу судом було винесено відповідну ухвалу про забезпечення доступу адвоката, що і було виконано. Ми виконали ухвалу суду, будемо виконувати і далі», — пояснив подію начальник Оболонського відділення поліції Михайло Ніконов.

Відео — 112 Україна.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook