Туристичний потенціал Тернопілля презентували журналістам з різних куточків України (Фото)

оснОфіційне відкриття всеукраїнського медіа-форуму «Тернопільщина туристична – очима журналістів» відбулося сьогодні, 3 липня, у Тернополі.

Читайте також. Медіа-форум “Тернопільщина туристична – очима журналістів” стартує в економічному виші

Участь у форумі беруть 49 представників ЗМІ з різних куточків України, зокрема, Києва, Дніпропетровська, Донецька, Рівного, Кіровограда, Вінниці, Чернігова, Миколаєва, Одеси, Харкова та Хмельницького.

Гості змогли переглянути виставки та кілька презентацій. Також журналісти дискутували у тематичних сесіях. З вітальним словом до учасників звернувся міський голова Тернополя Сергій Надал, повідомляє сайт міської ради.

- Тернополю і Тернопільщині є чим пишатися. Історичні події та наша самобутня культура залишили чимало слідів, які є туристичною атракцією для людей з інших регіонів України, для туристів з інших країн. У нас чудова природа. Тут можуть знайти себе і мандрівники-екстремали, і паломники, і дослідники історії, — розповідає Сергій Надал.

Дуже важливим, на його думку, є те, як ми представимо собі і світові наші туристичні об’єкти, якими словами про них розповімо, які образи будемо тиражувати у фото- і відеоматеріалах.

Читайте також. На Тернопіллі скоро з’явиться музей Open Air Village, як у Любліні?

- Це — відповідальність усіх нас, а особливо – ЗМІ, — додає він. — Зичу всім крок за кроком доносити образ самобутнього, неповторного краю, який варто відвідати, в якому є що побачити, є можливості для розширення світогляду і для змістовного відпочинку.

Протягом трьох днів, 3-5 липня, журналісти ознайомляться з туристичним потенціалом нашої області та відвідають мальовничі місця Тернопілля. У програмі форуму передбачені оглядові екскурсії, тематичні секції, ознайомлення з замковим, сакральним, екологічним, фестивальним, екстремальним та гастрономічним туризмом, який поширений у Тернополі та області.

Фото — Володимира Леха та з сайту міської ради.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook