Тука пояснив небезпеку від розведення сил біля Станиці Луганської (Відео)

ф1Російські окупанти Донбасу накопичили значну кількість своїх військових підрозділів біля Станиці Луганської і після розведення сил можуть спробувати зпахопити позиції, з яких українські військові війдійшли, виконуючи Мінські домовленості.

Про це заявив заступник міністра тимчасово окупованих територій Георгій Тука в ефірі телеканалу Прямий.

Читайте також: За пострілом ракетниці і при круговій обороні: як бійці ЗСУ покидали свою позицію на Донбасі (Відео)

Георгій Тука, коментуючи перший етап розведення сил біля Станиці Луганської, нагадав, як в 2016 році бойовики перетнули Сіверський Донець і закріпились на підконтрольному Україні березі.

Таку провокацію, не виключає заступник міністра, бойовики можуть вчинити під покровом ночі і зараз, захопивши плацдарм на підконтрольній Україні стороні Сіверського Донця, звідки відійшли бійці ЗСУ в результаті розведення сил і засобів.

«Очікувати будь-якої гидоти від цієї публіки — це наш обов’язок», — сказав про російських окупантів Донбасу і дії бойовиків Георгій Тука.

Читайте також: Розведення сил біля Станиці Луганської: Кучмі показали бойовиків, які так і не відійшли (Відео)

Мешканці ж окупованого Донбасу, які постійно перетинають КПВВ біля Станиці Луганської, з 2016 року виходили навіть на акції, вимагаючи, щоб українські військові зі своїх позицій біля Станиці Луганської не відходили.

Докладно — у відео Прямий

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook