Цинізм вражає: окупанти Донбасу підривають своїх загиблих бойовиків

бойовик мертвий абстрактно зі стрічкою на нозіБойовики на Донбасі не гребують будь-якими методами, аби зменшити «офіційні» втрати серед своїх і нажитись на смерті «товаришів».

Так, бойовики «ЛНР», що протистоять нашим віськовим під Попасною на Луганському фронті, замість поховати, підірвали тіла двох своїх загиблих. Про це з посиланням на українську розвідку, повідомляє штаб АТО.

Читайте також: На окупованому Донбасі в ящику з-під боєприпасів знайшли людське тіло

За задумом терористів, таке цинічне знищення тіл дозволить решті бойовиків оголосити ліквідованих безвісти зниклими і продовжувати отримувати виплати за них.

«За інформацією розвідки штабу АТО, керівний склад 6 окремого мотострілецького полку 2 АК так званої «ЛНР» систематично вдається до жалюгідних та мерзотних вчинків.

З метою приховування фактів загибелі двох підлеглих та невиплати грошової компенсації, польові командири цинічно знищили тіла двох загиблих бойовиків методом підриву.

Таким чином, ватажки російсько-окупаційного підрозділу в черговий раз приховали факти перед вищим керівництвом про втрати серед особового складу. В подальшу вони планують отримувати їхню зарплатню, зарахувавши загиблих в списки зниклих безвісти», — йдеться в повідомленні.

Читайте також: Окупант Донбасу загинув страшною смертю

Те, що окупанти Донбасу часто кидають тіла своїх загиблих напризволяще, відомом давно.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook