Цинічна провокація: терористи обстріляли з мінометів дві школи

Напередодні чергової зустрічі робочих підгруп у Мінську, що відбудеться 13 липня, члени незаконних збройних формувань ОРДО/ОРЛО знову вдалися до усталеної практики – провокативних обстрілів житлових районів та інфраструктури населених пунктів Донбасу.

Про це повідомляє прес-офіцер української сторони СЦКК підполковник Віталій Іванов.

За його словами, в ніч з 9 на 10 липня, бойовики з використанням забороненого Мінськими домовленостями озброєння обстріляли Микитівський район Горлівки.

Упевненні у своїй безкарності вони через проросійські ЗМІ вкотре звинуватили Збройні Сили України в тому, що: «… в результате ночного обстрела со стороны ВСУ повреждены домостроения в Никитовском районе Горловки, также в этом районе повреждено здание общеобразовательной школы № 7».

Читайте також: Серед українських бійців на Донбасі за минулу добу є значні втрати — АП

З метою об’єктивної фіксації порушень режиму припинення вогню у вищевказаний район 10 липня були направлені патрулі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, які мали зафіксувати наслідки нічного обстрілу. Однак, невідомі особи завадили їм виконати свої обов’язки та, заблокувавши рух, змусили покинути район.

Українська сторона СЦКК глибоко стурбована цим фактом, адже такий стан справ вказує на імовірність фальсифікації і, як наслідок, безпідставні звинувачення на адресу Збройних Сил України.

Зважаючи на вищевказані обставини, з метою встановлення об’єктивної картини того, що трапилося ми звернулися по допомогу до небайдужих місцевих мешканців. За їхньої активної підтримки вдалося з’ясувати, що серед інших будівель під обстріл потрапив ще один навчальний заклад, а саме – загальноосвітня школа №84, що знаходиться за адресою вул. Фадєєва, 51.

Читайте також: Залишилась воронка — опубліковані фото з місця загибелі на Донбасі одіозного полковника РФ (Фото)

Провівши аналіз доступної інформації встановили:
- провокативний обстріл здійснено бойовиками ОРДО з використанням мінометів встановлених на транспортних засобах;
- стрільба велася з позицій, що знаходилися на відстані близько 3400 м на території ОРДО.

Варто наголосити на тому, що бойовики добре знали куди ведуть вогонь та якого ефекту прагнуть досягнути: тотальний хаос, упереджене ставлення місцевого населення до Збройних Сил України та СММ ОБСЄ.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook