Цього прощати не можна — міністр юстиції вибачилась за «Беркут» (Відео)

Лкукаш-фотоМіністр юстиції Олена Лукаш на зустрічі зі студентами вибачилась перед ними за дії «Беркута» під час розгону Євромайдану і закликала їх бути мудрими.

«Що я хочу сказати – це слова вибачення. Ще раз переказати вам, через вас решті студентству, всім громадянам, які стали потерпілими від надмірної жорстокості і явного перевищення своїх службових повноважень співробітників МВС», — сказала Лукаш. «Цього прощати не можна, винні будуть покарані. Чому так сталося, з’ясує слідство», — наголосила міністр.

На її думку, слідчі розкажуть багато цікавих подробиць. Бо «все було не так лінійно, як показало телебачення — була і інша частина подій, яку не показали». «Але тим не менше, жодний компрометуючий чи провокуючий фактор не може виправдати того, що сталося», — зазначила Лукаш.

Що стосується протестів, то міністр наголосила – Конституція гарантує право на протести і це право обмежувати не можна. Але лише за умови, що протести носять мирний характер. Однак, нагадала Лукаш, дії і заклики, спрямовані на захоплення будівель і повалення чинної влади, а також інші дії, які не носять мирний характер, є злочином. «Ті, хто закликає молодь до цього – користується депутатським імунітетом і привілеями», — зазначила вона, закликавши молодь бути мудрими.

Нагадаємо, раніше перший віце-прем’єр Арбузов заявив, що міністри розпочнуть зустрічі зі студентами, на яких вони роз’яснять свою позицію.

За матеріалами ТСН

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook