Ціни на вживані автомобілі на окупованому Донбасі (Фото)

Навіть вдень в центрі окупованого Донецька машин на дорогах вкрай мало. Фото -  Donetsk2018 19 квітня

Навіть вдень в центрі окупованого Донецька машин на дорогах вкрай мало. Фото —
Donetsk2018 19 квітня

Користовані машини на окупованій «ДНР» території продають за безцінь — автомобілі з реєстрацією невизнаної жодною країною світу «республікою» придатні для користування хіба в самих самопроголошених «ДНР» і «ЛНР». Крім того, з великою вірогідністю більшість машин, які продають на окупованому Донбасі, — крадені. Відтак покупців на такі авто практично нема.

У мережі користувач Donetsk2018 оприлюднив кілька фото користованих іномарок, висталених напродаж у самопроголошеній «ДНР». Ціна на них невисока, та з покупцями на окупованому Донбасі негусто, а походження товару сумнівне.

Потрапляють же такі авто на окупований Донбас через Росію або самопроголошені Південну Осетію та Абхазію, які дружать з такими ж самопроголошеними на Донбасі «ДНР» і «ЛНР».

«В основному машини купуються на аукціонах в США, Японії, на ринках ЄС, Прибалтики, РФ. Потім їх переганяють з Грузії (самопроголошених псевдреспублік — ред.), ЄС через РФ в Донецьк, Луганськ», — спояснює появу таких іномарок на окупованому Донбасі Donetsk2018.

У коментарях до знімків користувачі мережі підозрюють, що на фото — крадені машини з усього світу, які намагаються продати на окупованому Донбасі.

«Кому потрібна машина без номерів? Крадені тачки що в Рашці, що в Україні коштують копійки однаково, тільки хто їх буде купувати?..  У них як мінімум замість номера наклеєне гі*вно якесь. Значки бандформувань — це прекрасна машина, можна брати, бери», — насміхається у коментарі над номерами «ДНР» і реєстрацією цих авто в самопроголошених «республіках» користувач Veseliy Kyiv.

Інші користувачі також підкреслюють, що ці машини — це пастка і зваблюватись на їх низьку ціну — це отримувати проблеми.

«Грошей у народу менше, от і дешевше. Та й де її продати, крім як в ОРДЛО… В Україні на євробляхах також недорого. Тільки навіщо проблеми за свої гроші?», — пише Вика Зарайская.

«Особисто мені, нах з такими номерами. В магазин на ній їздити?» — визнає безперспективність такої покупки навіть для мешканців окупованого Донбасу користувач shuttle2012.

«У майбутньому все на разборку», — передбачає безперспективність авторинку користованих машин в самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» користувач Ю.

ф1ф2ф3ф4

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook