Ціни на м’ясо на окупованому Донбасі (Фото)

ф6Російські окупанти Донбасу довели місцевих мешканців до напівголодного життя. Зруйнувавши економіку, а відтак і робочі місця та можливість заробляти, бойовики знизили купівельну спроможність мешканців окупованого Донбасу практично до критичної.

Яскравим свідченням цього є ціни на м’ясо, особливо свинину, яка для пересічних мешканців окупованого Донбасу є недоступною, бо занадто дорога для їх купівельної спроможності.

Знімки цін на м’ясо виклав на своїй сторінці у мережі мешканець окупованого «ДНР» Донецька Donetsk2019.

«Ціни в одному з м’ясних магазинів Донецька», — написав автор в анотації до фотографій, зроблених цього місяця.

У коментарях до світлин дописувачі зазначають, що м’ясо настільки недоступне, що через відсутність покупців псується прямо на вітринах.

«М’яса валом, а покупців — порожньо. Вчора по Артема повз м’ясний павільйон біля «Донецьксіті» проходила, сморід — на тротуарі», — написала мешканка окупованого «ДНР» Донецька Щаслива.

Інші користувачі мережі у коментарях до фото зазначають, що ціни на м’ясо на окупованому Донбасі, де так звані пенсії складають 4-6 тисяч рублів, справді високі і недоступні.

ф1

«Тоді м’ясо тільки на свята?» — поцікавився дописувач Faza Ransky.

Автор фото відповів, що за ціною куряче м’ясо дешевше за свинину чи телятину, тому курятина — це єдине м’ясо, яке ще можуть дозволити собі мешканці окупованого Донбасу.

ф2ф3ф4ф5ф6

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook