Ціни на газ і не тільки: в Уряді заговорили про перспективи зниження тарифів на комунальні послуги (Відео)

газ-горілка до якої підносять сірникКабінет міністрів України приняв на сьогоднішньому засіданні ряд рішень, що мають сприяти видобутку Україною свого газу, а відтак і зниження його ціни та зменшення тарифів на комунальні послуги.

Уряд сьогодні вчергове продовжив на місяць — до 1 вересня — дію документа, що залишає незмінним тариф на газ для населення.

Як заявив сьогодні Володимир Гройсман, Україна з її запасами газу має якнайшвидше перестати купувати газ, а видобувати його виключно зі своїх надр, що знизить собівартість голубого палива, а відтак і цифри в платіжках на комунальні послуги українців.

Сьогодні, за словами прем’єр-міністра, Україна готова виставити на аукціон для вкладення інвестицій 44 ділянки дял видобутку газу.

Відповідне рішення про це Кабмін прийняв сьогодні.

Читайте також: Енергоресурси для населення України подорожчають — в Уряді назвали цифри

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», раніше прийнятий Кабміном  «Прогноз економічного і соціального розвитку України на 2019—2021 роки»  передбачає, що ціна на газ для населення в 2019 році може збільшитися на 5-8%, у 2020 році – на 14%, та не буде збільшуватись в 2021 році, натомість ціни на електроенергію не планується підвищувати у 2018 році, однак з 2019 по 2021 роки вони щорічно будуть зростати на 25%.

Більше подробиць на відео 112 Україна із 4 хв.5 сек.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook