Ціна на газ для населення знижена: Кабмін прийняв рішення, а «Нафтогаз» заявив, що це рішення вже виконав

газ-горілка до якої підносять сірникІз 1-го квітня ціна на газ для населення знижена з 8,55 грн до 8,38 грн за кубометр, тобто на 17 копійок за кубометр.

Про це заявив НАК «Нафтогаз України» у відповідь на повідомлення Уряду про сьогоднішє рішення Кабінету міністрів України. Як заявили в «Нафтогазі», ціна на газ для населення знижена з 1 квітня, про що НАК повідомив ще у березні.

Кабінет міністрів дозволив НАК «Нафтогаз України» встановити ціну на газ для населення нижче за 8,55 гривень за кубометр, — заявив сьогодні на засіданні Уряду Прем’єр-міністр.

«У нас є рішення, яке стосується цін на газ. Як ви пам’ятаєте, «Нафтогаз» заявив, що вони можуть дешевше продавати газ, ніж 8,55 гривень за кубометр. Я це повністю підтримую. Чим дешевше вони будуть його продавати, тим краще. Якраз настав час прикинути ціну», — цитує Володимира Гройсмана «Економічна правда«.

«Зобов’язую НАК з 1 квітня почати реалізовувати газ дешевше — відповідно до листа, який вони самі написали на уряд», — заявив Гройсман, додавши, що це рішення Кабміну довести до «Нафтогазу» доручено  міністру енергетики Ігорю Насалику.

У відповідь НАК «Нафтогаз» повідомив у Твіттер: «Ми вже виконали сьогоднішнє доручення Прем’єр-міністра і з 1 квітня продаємо газ населенню за ціною нижче 8,55 грн» і зробив посилання на свій сайт, на якому 19 березня цього року було повідомлення про зниження ціни на газ як для промислових споживачів, так і для населення.

У повідомленні з назвою «Промислові та побутові споживачі Нафтогазу в квітні купуватимуть газ за ціною нижче регульованої» дослівно сказано:

«НАК «Нафтогаз України» опублікувала цінові пропозиції на природний газ, які діятимуть з 1 квітня 2019 року, для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання.

Промислові споживачі, що співпрацюють з Нафтогазом на умовах попередньої оплати, купуватимуть газ за ціною 5990 грн/тис. куб. м (без ПДВ та витрат на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами).

В березні компанії Нафтогазу скористалися привабливою ринковою ситуацією і закупили достатні обсяги газу для забезпечення побутових споживачів групи. Враховуючи це, ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» знизить ціну на квітень для своїх побутових споживачів в Кіровоградській області та інших регіонах на 2%, не встановлюючи максимально можливу торгову націнку постачальника, що дозволена законодавством. Таким чином, кінцева ціна газу для побутових споживачів ГПК «Нафтогаз України» складе 8,38 грн за куб. м замість 8,55 грн за куб. м (включно з ПДВ та витратами на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами).

Цінові пропозиції на природний газ, що діятимуть з 1 квітня 2019 року, для промислових споживачів, які працюють на умовах оплати протягом або після періоду поставки, Нафтогаз додатково оприлюднить до кінця місяця з урахуванням ринкової кон’юнктури.

З детальними умовами комерційної пропозиції Нафтогазу на квітень можна ознайомитись на сайті компанії за цим посиланням».

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook