Церкви Греції задзвонили у дзвони проти легалізації зміни статі

greekДуховенство Греції протягом тижня буде щодня по три хвилини бити в дзвони в знак протесту проти закону, що дозволяє з 15 років вільно змінювати стать.

Під керівництвом консервативного православного єпископа митрополита Амвросіоса Калавріта, священики вирішили, починаючи з неділі і по суботу, бити в церковні дзвони щодня опівдні протягом трьох хвилин. Таким чином грецьке духовенство закликатиме до скасування «антихристиянського» і «антигрецького» закону про офіційну зміну статі.

Раніше, прем’єр-міністр Греції назвав вільну зміну статі ознакою європейської країни і «прогресом», а прийняття закону — боротьбою за права людини.

На думку ж митрополита Калаврітського Амвросія, міністерство освіти Греції «виконує чужі накази. Іноземні центри прийняття рішень вирішують всі питання замість самих греків». Митрополит Фіотідський Микола назвав законодавчу ініціативу неповагою до людської особистості і створенням «держава гріха», а основною причиною — бажання домогтися права на усиновлення і виховання гомосексуалістами дітей.

Інформація: СПЖ та AP

 


 

 

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook