Церква вважає, що діти повинні самі обирати свою гендерну приналежність

Ілюстративне фото

Ілюстративне фото

Церква Англії порадила педагогам не нав’язувати дітям їх гендерну приналежність.

Зокрема, духовенство Англії випустило для шкіл нові рекомендації, в яких закликає не засуджувати дітей, чия поведінка не відповідає гендерним стереотипам, повідомляють «Українські новини».

«У  дитячому садку і початковій школі діти повинні мати можливість «приміряти багато плащів ідентичності» і зрозуміти, ким вони можуть бути, без осуду і глузування», — йдеться у повідомленні.

«Наприклад, хлопчик може надіти балетну пачку, тіару принцеси і каблуки, а дівчинка – шолом пожежного, пояс з інструментами або плащ супергероя без будь-якого осуду», – вважають у Церкві Англії.

Адже, на думку архієпископа Кентерберійського Джастіна Уелбі, цькування дітей на ґрунті гомофобії, біфобії і трансфобії може призвести до «серйозних психічних розладів, депресії і суїциду».

«Нові правила допомагають школам нести християнське послання любові, радості і торжества гуманності до всіх без винятку», – заявив Уелбі.

Зазначимо, церква Англії є найбільшою освітньою структурою в Великобританії. Їй належать 4700 шкіл і академій по всій країні, в яких здобуває освіту майже мільйон учнів.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook