«Це справа рук п’ятьох підозрюваних, або це – зрада» — Сенцов про розслідування вбивства Шеремета

Олег Сенцов

Олег Сенцов

Колишній політв’язень Кремля та режисер Олег Сенцов вважає, що у розслідуванні справи вбивства Павла Шеремета є два варіанти: це справа рук п’ятьох підозрюваних, або це – зрада. Сенцов у Facebook написав, що якщо Павла Шеремета вбили 5 підозрюваних, то це дійсно жах. Другий варіант Сенцов назвав «ще гіршим».

«Або хтось хоче утриматися на своїй посаді будь-якою ціно, дискредитувавши при цьому атошників і волонтерів. Другий варіант ще гірший, тому що це зрада», – наголосив Сенцов. Колишній політв’язень Кремля додав, що він не знає правди, але хоче її дізнатися, як і всі громадяни України. «Надія на справедливий суд та нові, однозначні докази, і на громадське суспільство, яке не допустить несправедливості», – підкреслив Олег Сенцов.

Зазначимо, Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля. 12 грудня у Національній поліції заявили, що у причетності до вбивства Шеремета підозрюють п’ятьох осіб: музиканта Антоненка, лікаря Кузьменко (псевдонім «Лиса»), Яну Дугарь та подружжя Інни («Пума») і Владислава («Буча») Грищенків. За версією слідства, саме Кузьменко заклала вибухівку під автомобіль журналіста. Правоохоронці стверджують, що метою вбивства Шеремета була дестабілізація суспільно-політичної ситуації в Україні.
13 грудня суд обрав Дугарь запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. А Кузьменко та Антоненка арештував на два місяці.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook