Це ще не погроза від ветеранського суспільства президенту. Це заклик: Яна Зінкевич про ціну миру і війни для України

1Відома волонтерка, Народний Герой України, а тепер – народний депутат Яна Зінкевич висловилася категорично з приводу намірів влади щодо того, щоб замиритися з РФ.

«Я хочу запитати у президента, чи влада готова брати відповідальність за нові трагедії, які можуть відбутись після виконання домовленостей з ворогом? У них немає зараз відповіді. Змусити їх відповісти може лише наполегливість Майдану. Вплинути на те, щоб ця відповідь була в інтересах України, а не Путіна, також можемо ми з вами», — переконана Яна.

Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбук. За словами Яни, президент під час війни у воюючій країні — не миротворець, а головнокомандуючий. Він зобов’язаний вести свою країну до перемоги, а не до капітуляції. «І це ще не погроза від ветеранського суспільства, президенту. Це заклик. Тому що президент під час війни у воюючій країні — не миротворець, а головнокомандуючий. Він зобов’язаний вести свою країну до перемоги, а наш президент наразі намагається привести нас до капітуляції», пише вона.

1

2

1

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook