«Це неповага до народу і країни», — Порошенко про неявку Зеленського на дебати 14 квітня. Повна версія подій на «Олімпійському» (Відео)

Фото - сайт Президента України

Фото — сайт Президента України

«Мені не подобається, що виборча кампанія схожа на німе кіно», — так сказав 14 квітня на НСК «Олімпійський» Президент України, підкресливши, що його опонент на президентських виборах Володимир Зеленський продовжує преховуватись від виборців і не йде на дебати.

14 квітня на дебати на стадіон, куди сам запрошував Петра Порошенка, Володимир Зеленський не прийшов.

Петро Порошенко, який прибув на стадіон о 14 годині, о 14:14 був готовий почати дебати, та опонента не було. Вирішили, що чекатимуть на прибуття Володимира Зеленського до 15 години, а тим часом Петро Порошенко спілкувався з пресою.

«І не йдеться про Порошенка — Порошенко зціпив би зуби і стерпів… Це неповага до народу і країни», — охарактеризував поведінку свого опонента у виборчій кампанії глава держави.

Він підкреслив, що саме народу України, виборцям, вкрай важливо знати, як Володимир Зеленський як кандидат в президенти України збирається вирішувати проблеми України і загрози зі сторони Росії.  Однак, оскільки Володимир Зеленськи мовчить і не виходить на дебати, то Зеленський для виборців України залишеється «котом у мішку», наголосив Порошенко.

«Доля України у небезпеці», — наголосив Глава держави, зазначивши, що загроза військової агресії Росії нікуди не зникла.

Петро Порошенко вкотре запросив Володимира Зеленського на дебати «завтра і післязавтра» на загальноукраїнських телеканалах та на обов’язкові перед другим туром передбачені законом теледебати на «Суспільному» 19 квітня.

«Це не стрішно, приходьте, Володимире Олександровичу», — вчергове звернувся до Володимира Зеленського Петро Порошенко.

Після того, як час очікування збіг, а Зеленський так і не приїхав, Порошенко на НСК «Олімпійський» ще продовжив спілкування з тими, хто прийшов на дебати, а це були тисячі українців.

Повна версія відео 5 каналу.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook