Це — грубе порушення закону, на яке будуть санкції: Арсен Аваков про кандидатів у президенти України

1Глава МВС України Арсен Аваков заявив, що порушення законодавства про вибори у зараз виявлені практично у всіх учасників президентських перегонів, причому навіть у тих, хто ще офіційно не зареєстрований. Про це міністр написав у своєму Facebook.

Аваков уточнив, що на 18 січня ЦВК України зареєструвала десять кандидатів в президенти. Однак тільки двоє з них — Андрій Садовий та Ігор Шевченко — відкрили рахунки виборчого фонду, а за законодавством, тільки з цих рахунків можна оплачувати витрати на виборчу кампанію. Проте вулиці українських міст вже рясніють біл-бордами з портретами кандидатів і іншими агітаційними матеріалами. «Це — грубе порушення закону, і за фактом завершених перевірок — найближчим часом будуть винесені санкції і реагування по кожному з цих фактів», — пообіцяв Аваков.

Крім того, з початку кампанії 31 грудня в поліцію надійшло вже майже сто звернень громадян та організацій про порушення на виборах. «З початку виборчої кампанії (31 грудня 2018) МВС і Нацполіція отримали вже 91 звернення від громадських організацій і громадян про правопорушення в ході проведення передвиборної агітації», — написав Аваков. За двома епізодами уточнив він, порушено кримінальні справи.

«На цей момент порушення процесуально зафіксовані в Закарпатській, Запорізькій, Кіровоградській, Миколаївській, Сумській, Тернопільській, Черкаській, Чернігівській, Чернівецькій, Київській областях і в місті Києві», — пояснив Аваков і привів список порушників, у якому опинилися також Садовій і Шевченко.

2

3

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook