«Це була утопія», — екс-бойовик розкаявся у підтримці самопроголошених республік (Відео)

9109ccd8d6781f1ba73b63cea0a9cd93Співробітники Служби безпеки України у рамках Програми «На тебе чекають вдома» схилили до добровільного складання зброї та повернення до мирного життя колишнього бойовика так званої «ДНР».

Мешканець Селидівського району Донецької області у листопаді 2016 року через відсутність постійної роботи добровільно вступив до терористичної організації «ДНР».

Чоловік відповідав за роботу з особовим складом в одному з незаконних збройних формувань бойовиків, розташованого поблизу Макіївки. Розчарувавшись в утопічних ідеях так званої «новоросії» він у січні 2017 року втік від бойовиків.

Читайте також: Готували провокації? На Харківщині знайшли захований гранатомет (Фото)

У соціальних мережах чоловік знайшов інформацію про програму СБУ «На тебе чекають вдома» та, подолавши страх, звернувся до правоохоронців. Колишній бойовик написав заяву до СБУ про добровільний вихід з незаконного збройного формування та сподівається на передбачене законодавством України звільнення від кримінальної відповідальності.

Він звертається із закликом скласти зброю до тих своїх колишніх «колег», що продовжують перебувати у складі терористичних організацій «ДНР/ЛНР», повідомляє прес-служба СБУ.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook