«Це буде велика проблема», — Тука про дії російський окупантів на Донбасі (Відео)

Тука на синьому фоні КПГрубе порушення бойовиками на Донбасі 6 серпня умов перемир’я — це чергове свідчення того, що довіряти російським окупантам не можна.

Про це заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука заявив у коментарі телеканалу «Прямий«.

Він наголосив, що впродовж всіх попередніх режимів тиші бойовики порушували оголошені на Донбасі перемир’я, тому не вірив у безтрокове «хлібне перемир’я», що стартувало 21 липня.

«Рівень ескалації підіймається», — сказав про ситуацію на Донбасі Георгій Тука.

Читайте також: Загибель бійців ЗСУ від ворожого пострілу на Донбасі: комбриг розповів перші подробиці (Відео)

Заступник міністра відзначив, що після обстрілу 6 серпня бойовиками позицій українських військ під Павлополем, внаслідок чого загинули четверо біців ЗСУ, вести переговори про врегулювання ситуації на Донбасі буде ще важче.

«Я далі вести перемовини в Мінську — це буде велика проблема», — сказав Тука.

Читайте також: На ескалацію конфлікту на Донбасі зреагували Зеленський і Волкер: дані про обстріл бойовиків, який забрав життя 4 бійців ЗСУ (Відео)

Заступник міністра наголосив, що розхитати ситуацію Росія прагне не тільки на Донбасі, а й в Україні в цілому. За даними МіТОТ, у липні цього року порівняно з червнем кількість неправдивих повідомлень про замінування зросла вдвічі і практично всі ці повідомлення були зроблені електронною поштою з Росії, зазначив Тука.

Всі подробиці — у відео телеканалу «Прямий«.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook